Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat nadchodzących wydarzeń i wiadomości podaj swój e-mail:

token
http://czasnowejery.pl/produkt-czarnerdo-nowo,5.html aktualności
 Strona 1Strona 2Następna

foto

01 grudzień 2013 / KONFERENCA Z DR. ZAHI HAWASS


KONFERENCJA ZOSTAŁA ODWOŁANA.


linia
foto

16 listopad 2013 / Czarne Źródło - nowość 39,90zł!


Wydawało się Tobie, że znasz odpowiedź na odwiecznie zadawane przez ludzkość pytanie: Skąd pochodzimy ?


Prezentujemy Państwu książkę, która na zawsze zrewolucjonizuje naszą wiedzę o początkach rodzaju ludzkiego i zmienia znaną nam dotąd historię dziejów. Autorzy "Czarnego Źródła" prezentują niezaprzeczalne dowody na istnienie wysoko zaawansowanej cywilizacji sprzed 12 tys. lat zamieszkującej tereny obecnego Egiptu. Teoria ta, początkowo uznana za archeologiczną herezję, znalazła teraz potwierdzenie w świetle najnowszych odkryć dokonanych na terenie egipskiej pustyni Sahara. W konsekwencji dokonanych badań, autorzy książki dowiedli, że cywilizacja ta miała również związek z powstaniem największych cudów starożytnego świata - Piramid w Gizie i Sfinksa.

 - wydawca

(czytaj więcej)

linia
foto

18 kwiecień 2012 / Webinarium Nowa Ekonomia w czasach kryzysu i przełomu.


Już w maju zapraszamy do wzięcia udziału w niezwykłym internetowym WEBINARIUM ON-LINE, które organizowane jest przez twórcę portalu schodamidonieba.pl, Andrzeja Bazgiera. Szczegóły poniżej:

 

Nie daj się zwieść temu wszystkiemu, co Ci się kojarzy ze słowem EKONOMIA. Temat, którym chcę Cię zainteresować nazywamy NOWĄ EKONOMIĄ i ma on się tak do STAREJ EKONOMII jak rolnictwo ekologiczne do konwencjonalnego rolnictwa chemicznego - niby obydwa podejścia rolne zajmują się produkcji żywności, ale jakże innej…. Chcę przez to powiedzieć, że obie ekonomie dotyczą podstawowej dla wielu ludzi kwestii radzenia sobie z materią i warunkami fizycznego przetrwania, ale SPOSOBY proponowane przez obie ekonomie są zasadniczo inne i są one podporządkowane diametralnie różnym systemom wartości.

(czytaj więcej)

linia
foto

20 listopad 2011 / KONGRES W WARSZAWIE (20 listopada) -Tajemnice Naszej Rzeczywistości


„Czas Nowej Ery” pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w jednej z najważniejszych imprez ezoterycznych w roku. Kongres pt. ”Tajemnice Naszej Rzeczywistości” będzie całodniowym spotkaniem poświęconym naszej ludzkiej egzystencji. Postaramy się przybliżyć Państwu odpowiedzi na wiele fundamentalnych pytań dotyczących życia ludzkiego.

 

Podczas Kongresu swoje prelekcje wygłoszą specjalnie zaproszeni przedstawiciele różnych środowisk oraz znane osobistości polskiej parapsychologii. Głównym celem listopadowego kongresu będzie podsumowanie naszej wiedzy odnośnie sensu, przyczyny oraz przyszłości naszego Istnienia.

 

Przyłącz się do nas tego szczególnego dnia - 20 listopada - i bądź uczestnikiem intelektualnej i duchowej imprezy, niezwykłej podróży, w której udamy się w głąb największych tajemnic naszej rzeczywistości. Bądź z nami, taka okazja może się już nie powtórzyć.

(czytaj więcej)

linia
foto

30 październik 2011 / Premiera NOWEJ książki Ericha von Danikena odbędzie się na Kongresie 20.11.2011 w Warszawie !


Pragniemy Państwa poinformować, że nasza organizacja "Czas Nowej Ery" objęła swoim patronem medialnym najnowszą książkę Ericha von Dänikena pt."POZDROWIENIA Z EPOKI KAMIENNEJ" - wydawnictwa "Amber". Książka swoją premierę będzie miała na organizowanym przez nas Kongresie Nowej Ery 20-go listopada w Warszawie.


Kongres pt. "Tajemnice Naszej Rzeczywistości" będzie całodniowym spotkaniem poświęconym naszej ludzkiej egzystencji. Postaramy się przybliżyć Państwu odpowiedzi na wiele fundamentalnych pytań dotyczących życia ludzkiego. Swoje prelekcje wygłoszą specjalnie zaproszeni  przedstawiciele różnych środowisk oraz znane osobistości polskiej parapsychologii.


Przyłącz się do nas tego szczególnego dnia - 20 listopada - i bądź uczestnikiem intelektualnej i duchowej imprezy, niezwykłej podróży, w której udamy się w głąb największych tajemnic naszej rzeczywistości. Bądź z nami, taka okazja może się już nie powtórzyć.


Więcej informacji o Kongresie - TUTAJ

(czytaj więcej)

linia
foto

23 wrzesień 2011 / EGIPT - daleki i bliski


Egipt - ileż skojarzeń przywołuje ta nazwa?!

To całkiem konkretny kraj, z najliczniejszym narodem pośród państw arabskich. centrum turystyki szczególnie ulubione przez polaków. ale też, przez ostatnie dwa wieki, pole walki o niepodległość z mocarstwami, które starały się politycznie lub gospodarczo trzymać Egipt na uwięzi. Teraz rewolucja zmienia ten kraj, ale piramidy i ich tajemnice trwają niezmiennie...

(czytaj więcej)

linia
 Strona 1Strona 2Następna

sympozja i konferencje

ss

09 lipiec 2013
linia2

Kongres - Tajemnice Naszej Rzeczywistości

20 listopad 2011

Wodospady pustych słów, które spadają na nas z głównych mainstreamowych mediów p...

linia2 zobacz pozostałe
podroze i wycieczki

zobacz pozostałe

Projekt i wykonanie - Virtual Services | © Copyright 2011 Czas Nowej Ery | Test zgodności W3C: HTML

Powered by: Virtual Services