Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat nadchodzących wydarzeń i wiadomości podaj swój e-mail:

token
http://czasnowejery.pl/produkt-czarnerdo-nowo,5.html artykuly
foto

30 październik 2011 / Premiera NOWEJ książki Ericha von Danikena odbędzie się na Kongresie 20.11.2011 w Warszawie !


Pragniemy Państwa poinformować, że nasza organizacja "Czas Nowej Ery" objęła swoim patronem medialnym najnowszą książkę Ericha von Dänikena pt."POZDROWIENIA Z EPOKI KAMIENNEJ" - wydawnictwa "Amber". Książka swoją premierę będzie miała na organizowanym przez nas Kongresie Nowej Ery 20-go listopada w Warszawie.


Kongres pt. "Tajemnice Naszej Rzeczywistości" będzie całodniowym spotkaniem poświęconym naszej ludzkiej egzystencji. Postaramy się przybliżyć Państwu odpowiedzi na wiele fundamentalnych pytań dotyczących życia ludzkiego. Swoje prelekcje wygłoszą specjalnie zaproszeni  przedstawiciele różnych środowisk oraz znane osobistości polskiej parapsychologii.


Przyłącz się do nas tego szczególnego dnia - 20 listopada - i bądź uczestnikiem intelektualnej i duchowej imprezy, niezwykłej podróży, w której udamy się w głąb największych tajemnic naszej rzeczywistości. Bądź z nami, taka okazja może się już nie powtórzyć.


Więcej informacji o Kongresie - TUTAJ 

O książce "Pozdrowienia z epoki kamiennej":


Nowe dowody ingerencji przybyszów z kosmosu w nasze najdawniejsze dzieje w najnowszym bestsellerze. Erich von Däniken to najczęściej czytany i publikowany autor literatury faktu na świecie. Jego książki wydano w ponad 63 milionach egzemplarzy.

 
Czy ludzie przed tysiącami lat gościli u siebie istoty pozaziemskie i czy goście z kosmosu pozostawili na Ziemi oczywiste ślady?

Erich von Däniken przez dziesiątki lat przemierzał wszystkie kontynenty, badał zagadkowe budowle i zjawiska, i skrupulatnie gromadził dowody obecności na Ziemi przed tysiącami lat przybyszów z kosmosu. Jeszcze nigdy jednak jego argumenty nie zostały przedstawione w sposób tak spektakularny. Tą wypełnioną kolorowymi zdjęciami książką Erich von Däniken otwiera jedyne w swoim rodzaju archiwum fotografi czne dokumentujące swoje poszukiwania.


W jaki sposób ludzie epoki kamiennej mogli przenosić i precyzyjnie ustawiać na przestrzeni kilometrów wielotonowe skalne monolity? Kto był wzorem dla identycznych wizerunków astronautów przedstawionych na rysunkach naskalnych w różnych miejscach świata? Czy budowle i malowidła pozostawione przez ludzi epoki kamiennej to pozdrowienia dla ich wielkich kosmicznych nauczycieli?
Każde zdjęcie Ericha von Dänikena opowiada niezwykłą historię. Z każdego kolejnego dowodu wyłania się uzasadnienie kolejnej tezy, które autor łączy w jedną konkluzję: nasi przodkowie z epoki kamiennej czerpali swoją wiedzę od kosmicznych podróżników, którzy przed tysiącami lat odwiedzali Ziemię.


linia
sympozja i konferencje

ss

09 lipiec 2013
linia2

Kongres - Tajemnice Naszej Rzeczywistości

20 listopad 2011

Wodospady pustych słów, które spadają na nas z głównych mainstreamowych mediów p...

linia2 zobacz pozostałe
podroze i wycieczki

zobacz pozostałe

Projekt i wykonanie - Virtual Services | © Copyright 2011 Czas Nowej Ery | Test zgodności W3C: HTML

Powered by: Virtual Services