Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat nadchodzących wydarzeń i wiadomości podaj swój e-mail:

token
http://czasnowejery.pl/produkt-czarnerdo-nowo,5.html artykuly
foto

20 listopad 2011 / KONGRES W WARSZAWIE (20 listopada) -Tajemnice Naszej Rzeczywistości


„Czas Nowej Ery” pragnie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w jednej z najważniejszych imprez ezoterycznych w roku. Kongres pt. ”Tajemnice Naszej Rzeczywistości” będzie całodniowym spotkaniem poświęconym naszej ludzkiej egzystencji. Postaramy się przybliżyć Państwu odpowiedzi na wiele fundamentalnych pytań dotyczących życia ludzkiego.

 

Podczas Kongresu swoje prelekcje wygłoszą specjalnie zaproszeni przedstawiciele różnych środowisk oraz znane osobistości polskiej parapsychologii. Głównym celem listopadowego kongresu będzie podsumowanie naszej wiedzy odnośnie sensu, przyczyny oraz przyszłości naszego Istnienia.

 

Przyłącz się do nas tego szczególnego dnia - 20 listopada - i bądź uczestnikiem intelektualnej i duchowej imprezy, niezwykłej podróży, w której udamy się w głąb największych tajemnic naszej rzeczywistości. Bądź z nami, taka okazja może się już nie powtórzyć. 

 

1. Prelegenci

 

- Elżbieta Nowalska: Powrót do Domu - Nasza transformacja w Epoce Wodnika

1. Do jakiego Domu powracamy?

W rozwoju Naszej świadomości dotarliśmy do możliwości wielowymiarowego patrzenia na swoje Istnienie. W przekazach wyraz DOM  jest symbolem bezpiecznej, optymalnej dla Nas Energii. Używany jest do opisywania co najmniej trzech płaszczyzn Naszego funkcjonowania.


Powrót do DOMU to przede wszystkim odnalezienie łączności ze sobą, ze swoim wnętrzem, poznanie i zrozumienie relacji pomiędzy swoim polem energetycznym, a swoim ciałem, teraźniejszością, przyszłością oraz otoczeniem. Konsekwencją tego Powrotu do Domu jest odważenie się na wpływanie na nie, kreowanie ich zgodnie z ogólnie rozumianym dobrem. W ten sposób buduje się świadomie Nowy Kod swojej Energii. DOM to również symbol przestrzeni nazywanej NIEBEM, Światem Duchowym. Jest to system wartości jednoczący ludzi, wszelkie Istnienie, umożliwiający stawanie się doskonalszym. Powrót do tego DOMU polega na uświadomieniu sobie uniwersalnych prawd nim rządzących, stosowaniu ich w praktyce swojego życia, łączeniu poprzez siebie tak rozumianego Nieba z Ziemią. DOM to również przestrzeń w której funkcjonują ludzie i wszelkie inne formy Istnienia - w jedności, bazując na wspomnianym systemie wartości. W tym rozumieniu Powrót do Domu to budowanie innych relacji międzyludzkich, bowiem zmieniona świadomość nie godzi się na kontynuowanie dotychczasowych nieprawidłowości.

 

2. Rola przekazów w Powracaniu do Domu.

Nasza transformacja w Epoce Wodnika dokonuje się na tych trzech płaszczyznach. Wracamy do DOMU czyli odnajdujemy Energię, która Nas wewnętrznie scala, dając zdrowie, poczucie siły, odwagę kreowania siebie i swojego życia. Ponieważ Energia definiowana jest jako struktura myśli i uczuć, podstawową metodą dokonania tej transformacji jest nauczenie się komunikacji ze sobą (poprzez odbierane obrazy, kreowanie stanów uczuciowych, kodowanie w siebie matrycy dominowania materii przez energię itp.), a także weryfikację wiedzy na temat Świata Duchowego. W jednym i w drugim pomocne są teksty przekazów - one poza dostarczaniem wiedzy, praktycznie uczą tego kodowania. Człowiek jest prowadzony przez Postać Duchową, by powrócił do tych swoich Domów.

 

3. Co to jest Nowy Kod Energii człowieka?

Nowy Kod Energetyczny człowieka powstaje po odpowiednim oczyszczeniu i wzmocnieniu Wirów Energetycznych. Gdy stają się rozświetlone, poszerzają przestrzeń swojego funkcjonowania, zwiększa się ich szybkość (wibracja) itd. Dzięki temu są wstanie efektywnie ogarniać sobą większą ilość Wirów zwanych Materią, łatwiej wchodzić w komunikację z innymi strukturami. Dzięki temu następuje powiększanie się pola energetycznego człowieka, wzrasta jego poziom  rozwoju duchowego, nasila się wibracja. Zmiana wewnętrzna wpływa na przemiany zewnętrzne.

 

- Waldemar Witkowski: Ścieżka ku nowej rzeczywistości - Droga do Nowej Ery

 

Wykład Waldemara Witowskiego został podzielony na pięć podpunktów:


1. Omówienie charakterystyki przemian roku 2012.

Punkt ten nawiązuje do przepowiedni, dotyczących końca świata i sądu ostatecznego, a także uwzględnia globalne energetyczne i informacyjne przemiany, które obecnie mają miejsce nie tylko na Ziemi, ale i w całym Wszechświecie.

 

2. Indywidualne dostosowanie się do w/w. przemian.

W tym punkcie zaprezentowane zostanie, jak dostosować się do mających obecnie miejsce przemian w kontekście barier i możliwości, jakie stwarza cała ludzka populacja.

  

3. Wejście na drogę przyspieszonego rozwoju.

Punkt ten dotyczy synchronizacji pracy ciała i umysłu ze świadomością "Ja Jestem", co znacznie przyspiesza rozwój, pozwalając na odnalezienie się w realiach właśnie rodzącej się Nowej Ery.

 

4. Świadome tworzenie własnej, coraz bardziej harmonijnej rzeczywistości.

Ten punkt prezentuje, w jaki sposób tworzymy swoją rzeczywistość, jakie są obecne priorytety tworzenia, a także jak wejść w harmonijne relacje z tworzonym i doświadczanym przez nas życiem.

  

5. Nadchodząca naukowa rewolucja – nowy paradygmat istnienia.

W tym punkcie przedstawiona zostanie rola nauki w przebudzeniu ludzkości, jako zbiorowości oraz zaprezentowany zostanie wynikający z naukowych odkryć nowy paradygmat, poszerzający paradygmat istnienia człowieka, jako kompleksu ciało-umysł do paradygmatu istnienia człowieka, jako kompleksu dusza-umysł-ciało.

 

 

Andrzej Bazgier: Nawigacja w czasach przełomu – intuicja, zaufanie i świadome wybory

 

Jak się poruszać wśród milionów sprzecznych i niemożliwych do zweryfikowania informacji ? Jak odróżnić to, co służy nam do tego, co nie jest nam po drodze? Jak nie stracić zmysłu kierunku w gabinecie miliona luster ?


Minione tysiąclecia, które ukształtowały naszą cywilizację tak, a nie inaczej, to szczytowe osiągniecie dominacji męskiej, lewej półkuli nad żeńską, prawą półkulą. Jak każdy stan nierównowagi, ten stan także musi w końcu doprowadzić do kryzysu, a następnie do reakcji, która będzie go równoważyć.Ten moment właśnie nadchodzi.


Męska lewa półkula i jej najdoskonalsze narzędzie - rozum - nie dają już sobie rady z natłokiem sprzecznych informacji, wśród których muszą odnaleźć drogę dla każdego z nas. Jak więc się poruszać w przestrzeni nieskończonej ilości wariantów nie mogąc analizować jej w znany nam, racjonalny sposób?


Każdy z nas ma możliwość nawigacji w stanie chaosu i burzy, która się dookoła rozpętuje. I każdy z nas ma taką zdolność, by zadawać pytania i otrzymywać bezbłędne odpowiedzi na nie - potrzebna jest do tego zdolność do zauważenia własnej intuicji, umiejętność zaufania jej wskazaniom i świadomy wybór, by iść jej ścieżką, a nie trzymać się kurczowo rozumu.


Mój wykład podczas Kongresu będzie o otwieraniu portalu swojego serca, o akcie zaufania swojej intuicji i o prymacie świadomości nad materią. Będzie to również praktyczny poradnik, jak wypłynąć z portu pustych słów na ocean wolnych wyborów.

 

 

Hanna Kotwicka: Wiedza Majów – Poznaj swój umysł. Przewodnik na drodze do roku 2013 

 

Nauka potrafi dokładnie określić położenie Ziemi w przestrzeni, w naszej galaktyce. Ale czy istnieje podobna mapa precyzująca jej miejsce w czasie? Tak, taka mapa istnieje – jest dokładna, nieomylna, czytelna, bardzo prosta w użyciu; została stworzona przez starożytnych Majów dla przyszłych pokoleń, istot Homo sapiens, żyjących na planecie w czasie poprzedzającym zamknięcie się Wielkiego Cyklu Majów.


Według proroctw Majów, Azteków, Hopi dostaliśmy 25 lat na przygotowanie się do wielkiego finału w 2012 roku. Każdy, kto chce przejść do 2013 roku, musi się przebudzić, zatrzymać, wniknąć w siebie, by zsynchronizować swój umysł z naturalną częstotliwością Umysłu Ziemi. Dopiero wtedy rozpozna, kim jest naprawdę. Przepustką do następnego Wielkiego Cyklu jest PRZEBUDZENIE, drogą – droga duchowa, ale w innym nieco znaczeniu.

 

Hanna Kotwicka przybliży przesłania i wskazówki płynące z wiedzy Majów, a bezpośrednio powiązane z rokiem 2012 i 2013. Dowiemy się między innymi:

- Co oznacza dla nas Czas Ostateczny i zamknięcie Wielkiego Cyklu Majów?

- Jakie jest znaczenie dwóch grobowców w Palenque: Pakala Wielkiego i Czerwonej Królowej?

- W jaki sposób przygotować swój umysł, ciało, życie na finał'2012? Od czego zacząć?

- Czym są cztery maniery mentalne?

- Ile zmysłów ma człowiek?

- Dokąd prowadzi duchowy drogowskaz na ścieżce 13 Księżyców?

- Jaka będzie Ziemia po 2012 roku?

- W czym przejawi się Dominium Czasu’2013, nowa duchowość, powrót do UR?

 

 

- Izabela Podlaska: Astrolog – jasnowidz czy psycholog?

 

Co tak naprawdę widzi astrolog, kiedy patrzy w nasz horoskop? Czy układ planet i gwiazd, jaki był na niebie w momencie naszego urodzenia, rzeczywiście wpływa na całe nasze życie? Niektórzy uważają, że astrologia to wiedza tajemna. Inni, że astrolog jest po prostu dobrym obserwatorem, który z zachowania klienta odczytuje jego charakter. Jak jest naprawdę? Porównanie psychologii i astrologii pozwoli nam rozstrzygnąć, czy astrolog naprawdę czyta z gwiazd, czy tylko stosuje psychologiczne sztuczki i do czego tak naprawdę przydatna jest astrologia w codziennym życiu.

Izabela Podlaska jest astrologiem, tarocistką i dziennikarką. Specjalizuje się w astrologii elekcyjnej i partnerskiej. Od 1999 r. prowadzi z Miłosławą Krogulską Warszawską Szkołę Astrologii oraz strony Czary.pl i Astroportal.pl. Jest redaktorem naczelnym kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" i współwydawcą kwartalnika "Tarocista". Jest stałym ekspertem programów "Pytanie na śniadanie" TVP2 i "Dzień Dobry TVN". Jest współzałożycielem i przedstawicielem Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego. Mieszka w Warszawie.

 


- Regina A. Sidorkiewicz: Aura - Inny Wymiar Rzeczywistości

 

Aura jest  ciałem świetlistym, poświatą przenikającą człowieka. Dysponujesz tym światłem i barwami, dzięki nim Twoje ciało napełnia się wartościami ducha: miłością, radością,  harmonią w życiu i zdrowiem. Brak tego światła powoduje dysharmonię (choroby, stresy, uzależnienia). Światło aury jest polem życiowym każdego żywego organizmu. Aura wpływa na kondycję Twojego ciała, jest bardzo ważnym elementem budującym Twoją przyszłość.


Podczas Kongresu dowiemy się między innymi:

- co daje widzenie aury;

- jak można zadbać o własną równowagę energetyczną;

- jak zmienia się aura w poszczególnych fazach życia;

- w jaki sposób można zdobyć umiejętność widzenia aury;
- jak odczytać szyfry barw i kształtu aury;
- jak odczytać ”niewidzialne,” które wspiera twoje decyzje i wybory,
- jak zgłębić  obrazy - "filmy" Kodu-Aury z przeszłości, teraźniejszości przyszłości.


Na te pytania odpowie w trakcie Kongresu Regina A. Sidorkiewicz. Autorka pierwszego polskiego podręcznika o aurze pt. "Kolorowy portret Duszy" i książki pt. " Tajemnice Aury ludzkiej"

 

 

- Adam Bytof: Magia świadomego snu – najskuteczniejsze metody i możliwości


Czym jest świadomy sen? Jaka jest relacja pomiędzy snem świadomym i rzeczywistością na jawie? Czy można kierować swoimi snami? Czym różni się świadome śnienie (LD- lucid dream) od doznania poza ciałem  (OBE – out of body experience). W jaki sposób świadome śnienie ułatwia doznania mistyczne i medytacyjne? Jakie są najskuteczniejsze techniki prowadzące do opanowania świadomego śnienia?


Świadome sny fascynują ludzi od tysięcy lat. Jednak w ostatnich 20 latach zauważamy szczególny zwrot zainteresowania w tym kierunku. W sieci znajdziemy tysiące stron poświęconych temu doświadczeniu, inspiruje ono twórców filmowych (Matrix, Vanilla Sky, Waking Life, Incepcja i in.) Możliwość kontrolowania marzeń sennych, doświadczania zjawisk niemożliwych w świecie fizycznym, moc oddziaływania świadomego umysłu na podświadomość i ciało, nieporównywalna z żadnym innym zmienionym stanem świadomości i inne cechy świadomego śnienia sprawiają, że jest ono jednym z najbardziej fascynujących doznań. Badacze wciąż odkrywają jego możliwości w laboratoriach uniwersyteckich na całym świecie.


Adam Bytof jest autorem pierwszej w Polsce książki o świadomym śnieniu z 1996 roku, dziesiątków artykułów na ten temat w „Czwartym Wymiarze”, „Nieznanym Świecie” i innych periodykach. Jest także twórcą nagrań transowych ułatwiających osiągnięcie świadomych snów. Jako pierwszy w Polsce wprowadził na szeroką skalę personalizację imienną nagrań do programowania podświadomości. Prowadzi warsztaty o świadomym śnieniu od 1994 roku. Jest trenerem autohipnozy oraz hipnozy konwersacyjnej.

 

 

- Grzegorz Halkiew: Hipnoza – jakie są prawdziwe możliwości ludzkiego umysłu ?    

 

Czym tak naprawdę jest hipnoza ? Czy jest ona bezpieczna ? Co możemy dzięki niej osiągnąć ? Czy możliwy jest wgląd w naszą przyszłość lub przypomnienie sobie poprzednich wcieleń podczas transu hipnotycznego? Na te i inne pytania podczas Kongresu odpowie jeden z najbardziej znanych w Polsce hipnoterapeutów – Grzegorz Halkiew. Podczas Kongresu odbędą się proste ćwiczenia relaksujące dla uczestników spotkania, ale również specjalny pokaz najbardziej spektakularnych zjawisk zachodzących w hipnozie.

 

Prezentacja Grzegorza Halkiewa została podzielona na cztery podpunkty:

 

1. Wprowadzenie do hipnozy  

- Czym jest hipnoza (rys historyczny, osobiste doświadczenia)?

 

2. Praca z ciałem - hipnoza magnetyczna

- prowadzący przeprowadzi dla wszystkich osób z widowni-  proste ćwiczenia powiązane z oddechami i skupieniem uwagi na przepływie energii, 

 - prezentacja ćwiczeń z zakresu hipnozy magnetycznej polegające na wywołaniu efektu magnetyzmu ciała. W wyniku indukcji, do ciała osób zaproszonych na scenę,  zaczną przylegać pod wpływem siły magnetycznej elementy metalowe jak łyżki, noże.... 


3. Prezentacja - regresja hipnotyczna (między-wcieleniowa)

- Czy możliwe jest przypomnienie sobie poprzedniego wcielenia ?


4. Prezentacja - jasnowidzenie w hipnozie na przyszłość (pokaz na żywo).

 - Poprzedzona będzie kilkoma ćwiczeniami fizycznymi połączonymi z oddechem i koncentracją na trzecim oku.

 


 

 

2. Program

 

10:00 - 10:10: Otwarcie Kongresu

10:10 - 10:50: Astrolog – jasnowidz czy psycholog? - Izabela Podlaska

10:50 - 12:10: Powrót do Domu - Nasza transformacja w Epoce Wodnika - Elżbieta Nowalska

12:10 - 12:30: przerwa

12:30 – 13:15: Wiedza Majów - poznaj swój umysł. Przewodnik na drodze do roku 2013 - Hanna Kotwicka

13:15 - 14:10: Ścieżka ku nowej rzeczywistości – Droga do Nowej Ery - Waldemar Witkowski

14:10 - 15:00: przerwa obiadowa

15:00 - 15:40: Tajemnice Aury ludzkiej – Inny Wymiar Istnienia - Regina A. Sidorkiewicz

15:40 - 16:30: Nawigacja w czasach przełomu – intuicja, zaufanie i świadome wybory - Andrzej Bazgier

16:30 - 17:10: Magia świadomego snu – najskuteczniejsze metody i możliwości - Adam Bytof

17:10 - 17:30: przerwa

17:30 – 19:00: Hipnoza – jakie są prawdziwe możliwości ludzkiego umysłu ? - Grzegorz Halkiew

 

 


 

 

3. Sprzedaż biletów

 

Cena biletu: 79

Aby zarezerwować miejsca na Kongres prosimy o kontakt telefoniczny/e-mailowy:

Informacja i rezerwacja:

Grzegorz Popławski, tel. 508 071 872, e-mail: kontakt@czasnowejery.pl

 

Lokalizacja Kongresu:

Warszawa: Hotel „DOM CHŁOPA” w centrum Warszawy. Plac Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa
Wyświetl mapkę dojazdu <-kliknij tutaj


linia
sympozja i konferencje

ss

09 lipiec 2013
linia2

Kongres - Tajemnice Naszej Rzeczywistości

20 listopad 2011

Wodospady pustych słów, które spadają na nas z głównych mainstreamowych mediów p...

linia2 zobacz pozostałe
podroze i wycieczki

zobacz pozostałe

Projekt i wykonanie - Virtual Services | © Copyright 2011 Czas Nowej Ery | Test zgodności W3C: HTML

Powered by: Virtual Services